?

Log in

No account? Create an account

(no subject)

March 14th, 2006 (02:08 pm)

div align="right">А за вiкном майже весна,
Знає слова майже не сказанi вона
I у моїх жилах присутня.
А за вiкном - майже весна,
I, Боже мiй, як несподiвано вона
Змiнює все наше майбутнє,
Наше майбутнє i наше життя.
© Океан Ельзи.
</div>

Мене перестали цікавити дівчата. Саме як дівчата. Так, мені цікаво з ними спілкуватись, проводити час, ходити по магазинам, навіть зазирати їм за комір, чи дивитись як вони переодягаються. Але фізично мене до них не тягне.

Імунітет?! "Пост-брейк-лав" період?! Перенасиченість?! (потрібне підкреслити)

Полювання закінчилось.
 


(no subject)

March 10th, 2006 (11:19 am)


Жує мене журба - спокою нема.
То було село, а тепер - ферма.
В мене, мов желе, трепетна душа,
Мов лимон кисла, від льоду тонша.
А лице криве, синє, мов жаба.
Трава є - то кайф, а нема - торба.
Тільки дав льону, зміняв на коноплю,
Сиджу - плюю в фонтан, з меду патрон ліплю.
То смоктю дюшес, то жую драже,
Насиплю в воду сіль, то буде суп уже.
Піду куплю кашне не дуже дешеву,
Аж те не мій фасон - злякав на крик сову!
© ТартакВ полі знання іноземних мов, завжди пишу: англійська (зі словником), французька (зі словником). Так вже сталось, що нормально ні ту, ні іншу, не вдалось вивчити.Профілюючою іноземною мовою у нас в школі була французька, але нашій кльовій класній керівничці захотілось, щоб діти які вивчають комп"ютерні науки знали ще й англійську. Тому французьку мову нам в 10 класі відмінили і ми почали вивчати з нуля англійську.А до того я французьку знав дуже добре. Мені просто вчителька дуже подобалась. А чим ще я міг на неї справити враження як не чудовим знанням французької? Я знайшов собі касету з французьким репом і поставив собі французький акцент. Дівчата в школі були в захваті від моїх "vrai" і "bon jour". І як би не керівничка, мабуть я вже б жив у Франції.А вчителька з англійської в школі мені не подобалась, тому я її навіть не вчив. Перед уроком завчав текст напам"ять, навіть не розуміючи про що там йдеться, і так розказував. Читав жахливо. "About my self" як "Ебут май селф". Ну і все інше в тому ж дусі. Кажу ж вчителька не подобалась. От і не вчив. В універі правда трохи підтянув загальні знання, але все одно того було не достатньо. На слух іноземні мови тепер сприймаю важко, читати ще так-сяк можу.В планах піддянути англійську й французьку. І вивчити польську. Ото таке.
 
]]>

(no subject)

March 10th, 2006 (11:18 am)

А я люблю кататися на сноуборді,
Коли вітер по морді,
Коли морда по снігу,
А я їду швидше від бігу!
З гори - донизу
І тільки вітер в мармизу,
І ні багаття, ні хмизу,
Ні лісу, ні лізу!
Waw! Оце так так!
Так, це, мабуть, "Тартак"!
© Тартак


Ітіть-калатіть я таки на старості років став на ковзани. Звичайно до Євгенія Плющенко мені ще далеко, але вже перший крок до світової слави зроблено. Ура!Спешл тзенкс ту Вєдьмак за те що витяг на лід і кілька разів не дав впасти, і дівчині на ім"я Танк, яка надихала мене своїм прикладом і навчила мене кататись.
 

(no subject)

March 10th, 2006 (11:17 am)

В армію не піду, я – не піду
А якщо не піду, воювати не буду!
Бай, бай, армія, баю-бай
Бай, бай, армія, гуд бай!
Бай, бай, армія, баю-бай
Під пісню пацифіста без мене засинай
Смішно про це розповідати вам
Для більшості громадян я – лише хам
До храму не ходжу, БАМ не будував
За чужі гроші я в людей ніколи не стріляв
Є така такса – битися за бакси
Але я не тої касти, я не тої раси
Все! Що кольору хакі
Звик я одягати нижче сраки
© Фоззі
В армію я хотів йти лише в дитинстві, коли більшість свого часу проводив у дідуся з бабусею в селі по татовій лінії. Дід у мене працював на полігоні, ким саме я не знаю, а прадід був ветераном війни, то ж в них ходив по формі "струнко" і мені це подобалось. В мене була своя пілотка (не плутати с контркультурним значенням), своя гвинтівка, і харчувався я лише солдатською їжею. Будь яка допомога по господарству, вважалась секретним завданням, яке треба було вмерти, але виконати. А коли мені виповнилось 6 років дід помер. Я навіть не плакав, бо солдати за солдатами не плачуть. Ще через рік помер прадід. На цьому моя підготовка до армії закінчилась.

Я хоч і пацифіст, але якщо треба, то можу і відпацифіздити

© Любко Дереш 

ідеальний чоловік

March 2nd, 2006 (04:37 pm)

Ти такий "сексі" і мудрий
В тебе з усіх, найкращий смак
Щоранку мені насипаєш
Купу грошей у рюкзак
Ти, ти зірка, ти мега
Успіхи твої вивчали всі
І кожен з дитинчтва з нас мріяв
Стати таким як ти

Але ти...чомусь...
Але ти...чомусь мене...


Як же мені пощастило
Інша би це важала сном
Ти віддаєш свої нутрощі
Тільки би бути разом

Але ти...Але ти,
Чомусь мене не збуджуєш
Але ти...Але ти,
Чомусь мене а-ао.


Ідеальний чоловік це гібрид банкомату і посудомийної машини


© Ірена Карпа. Перламутрове порно.
Ідеальний чоловік має бути фізично сильним, струнким і міцної статури.

Розумним, мудрим, відповідальним, ввічливим, поступливим, уважним, сексуальним, гордим.

Ідеальний чоловік ніколи не плаче, ніколи не кричить, ніколи не вдарить жінку.

Він має почуття гумору, почуття власної гідності.

Ідеальний чоловік заробляє багато грошей, і ніколи не спитає свою жінку на що вона їх витрачає. Ідеальний чоловік сам ходить до магазинів, в будь-яку хвилину може підірватись з ліжка, якщо його коханій захочеться цукерок, квітів, морозива тощо. Ідеальний чоловік вміє готувати, не стидається хатньої роботи, сам може випрати речі, висушити їх і попрасувати.

Ідеальний чоловік завжди знає, що потрібно його коханій, в ту чи іншу хвилину, він завжди може вислухати, обійняти, втішити, навіть якщо він знаходиться в цей час на іншому континенті. Ідеальний чоловік не задає зайвих питань.

Ідеальний чоловік просто чудовий коханець, який ніколи не зраджує.

Не злий, не ревнивий, не нудний.

Ідеальний чоловік піклується про дітей, робить з ними уроки, водить їх у кіно, театр, цирк тощо.

Ідеальний чоловік може одразу поставити жінку на місце, якщо вона починає "біситись з жиру", але він ніколи її не образить, і не вдарить.

Ідеальний чоловік завжди готує якісь сюрпризи, може в будь яку секунду, відвезти свою кохану в ресторан, в Мілан або на Мальдіви.

В ідеального чоловіка є машина, квартира, дім, дача. В нього власний бізнес, але він завжди може залишити роботу і прийти до своєї кохано, коли їй це потрібно.

Ідеальний чоловік ходить зі своєю коханою "по шопінгу", і не сидить з нудьгуючим лицем десь на дивані, а активно допомагає жінці оновлювати гардероб.

Ідеальний чоловік розбираєтья в усьому: у винах, машинах, парфумах, білизні, коштовностях тощо.

Ідеальний чолоік ніколи не забуває порадувати кохану якимось подарунком.

Ідеальний чоловік ніколи не хворіє, в нього ніколи не болить голова, і він завжди готовий до сексу. Ідеальний чоловік ніколи не помре. А чи народиться?А ви би вийшли заміж за ідеального чоловіка?

А за напів-ідеального?

А ще ідеальному чоловіку, потрібна ідеальна жінка.
 

дітям до 18 читати заборонено

March 2nd, 2006 (04:35 pm)

С матершиной мы родились,
C матершиной мы живем,
С матершиной мы учились,
C матершиной и помрем,
Матершину мы вкушали
C материнским молоком,
С матершиной мой папаша
Бил мамашу кулаком.
Вы не ждите, что в припеве
Заругаюсь матом я,
Я б, конечно заругался,
Только очередь твоя!
И подкалывать не надо,
Мне на это наплевать,
Матершинные слова
Не буду я употреБЛЯТЬ
© Ю.Хой. Сектор Газа<Взагалі-то я вважаю себе культурною людиною. В реалі від мене лайливе слово можна почути хіба що, під час перегляду футбольного матчу, або під час розмов з обличчями ГОПницької національності. (що трапляється, слава богу, вкрай рідко). Зате в „тирнеті” я використовую слова, які вважаються лайливими доволі-таки часто, причому роблю це не стільки для того щоб підкреслити свою антисоціальність, а тому що мені подобається влучно і вчасно використовувати ті чи інші слова. І я не розумію, деяких людей, які намагаються затиснути таких як я, в межі, керуючись таким аргументом, що „а це ж можуть прочитати діти”. По-перше, зараз такі діти пішли, що самі батьків багатьох слів навчити можуть, а по-друге, я не вважаю, що якісь слова можуть бути кращими чи гіршими за інші. Слова це спосіб передавати інформацію, і якщо якесь слово з’явилось в мові, то мабуть не випадково, і я не бачу причин, за якими можна на слова накладати якісь „табу”.

Я роки два назад досліджував походження деяких наших "типутогошо" лайливих слів, і ще більше впевнився, що моя думка не така вже й хибна.От наприклад, таке всім відоме слово як „хуй” – має старослов’янські корені. За однією з гіпотез старослов’янське слово „кий” означало будь-який виступ на тілі. А нашого славного князя звали не „Кий”,а „Куй”, що в сучасній транскрипції звучить саме як "Хуй". За іншою гіпотезою, був такий язичницький бог плодючості "Кий", який зображувався саме в формі чоловічого статевого органу.

Я вважаю, що істина лежить лесь по середині. І табування на слово виникло не через, те що це слово означає статевий орган чоловіка (бо я не бачу різниці між словами "хуй", "член", "пеніс"), а через християнську церкву, яка намагалась викорінити на Русі все, що нагадувало язичницькі часи.Поїхали далі. Слово "їбати", "їбатись" - має монгольські корені. На монгольському слово "ебат" - означає дружина. І коли монголо-татари захоплювали наші села в полон, і гвалтували наших жінок, примовляючи, щось на зразок "ти моя ебат", слово хоч чи не хоч вкорінилось в нашу мову. Хоча мені більш подобається використовувати менш ріжуче вухо слово - "грати", "вигравати".По жіночим статевим ораганам проходитись не буду, бо на мене одразу накинуться наші "феміністки", так як традиціїні лайливі значення жіночих органів, мають менш приємне походження ніж чоловічі. Тим кому це цікаво самі знайдуть.Власне, що я хотів сказати, це те, що немає ніякої різниці між словами. І якщо комусь, якісь слова "ріжуть вухо", то це через нав'язані суспільством "зайоби".І як написано на одному з контркультурних сайтів:

"Кому не подобаються слова хуй і пизда, нехай пиздують нахуй"На цьому все. Вибачте кому що не так.
 

жопінг

March 2nd, 2006 (04:33 pm)

Чувіхи дві пішли
По шопінгу.
А покажіть рожеву
Сумочку.
За сімсот сорок гривень.
Так це ж понти
Як для "Гуччі".
Кельвін Кляйн.
Кензо.
Ів Сен Лоран.
Я кінчила.
© Карпа
Я шо хотів спитати:
Де можна купити такі шкари?

 

ви порушували закон?

March 2nd, 2006 (04:31 pm)

They got the situation, they got me facing
I can't live a normal life, I was raised by the strip
So I gotta be down with the hood team
Too much television watching got me chasing dreams
I'm a educated fool with my knee on my mind
Got my 10 in my hand and a gleam in my eye
I'm a loped(?) out gangsta set trippin banger
And my homies is down so gonna rouse my anger ... fool
Death aint nothing but a heart beat away
I'm living life do or die, what can I say
I'm 23 never will I live to see 24
The way things is going I don't know
Tell me why are we so blind to see
That the ones we hurt are you and me.
© CoolioЯ крав два рази.


В першому класі, у хлопців почалась золота лихоманка хто швидше назбирає повну колекцію "фантіків" від жуйок "Turbo". Я і тодішній мій приятель на прізвисько "зуб", вирішили об"єднати свої зусилля - одна колекція на двох. Справа пішла успішніше, але нам не вистачало кілька "фантіків", які були в іншого хлопця. Ну і я розумна голова, вирішив ті "фантіки" в нього поцупити. Сказав - зробив. Потім дуже довго мучила совість. Я їх повернув.
А "зуб"-а після закінчення школи посадили. Ось так буває, в дитинстві крав один а посадили іншого.


Інший раз, на першому курсі, в мене була нагода заробити близько 200 брудних зелених папірців, але спочатку вкласти треба було 100. Так як в мене її не було, я взяв ті гроші у мами в гаманці, з думкою, тихенько взяв, тихенько покладу на місце. Але "справа" прогоріла. І мені було соромно повертатись додому. Дві доби я ночував де прийдеться. Потім повернувся додому, вибачився, розказав все як є. Гроші через кілька місяців я її повернув.


А вчора зустрів свого знайомого, худий такий, синці під очима. Посиділи, побалакали. Виявляється вліз у халепу, його знайомі "бомбанули" склад, і викрали з десяток нових мобільних телефонів, а він до них підмазався, швидко їх розпродати. За три дні "банду" накрила міліція. Його два дні протримали в камері з бомжами, каже що не давали ні пити, ні їсти. В туалет виводили лише два рази на день. Через два дні йому таки дозволили подзвонити батькам. В батька великі зв"язки, то ж його відпустили. Ті хлопці, що були з ним, ще й досі сидять. І всі не з бідних сімей.


телебачення робить свою брудну справу


 

the last first song

March 2nd, 2006 (04:29 pm)

What have I got to do to make you love me
What have I got to do to make you care
What do I do when lightning strikes me
And I wake to find that you're not there
What do I do to make you want me
What have I got to do to be heard
What do I say when it's all over
And sorry seems to be the hardest word
It's sad, so sad
It's a sad, sad situation
And it's getting more and more absurd
It's sad, so sad
Why can't we talk it over
Oh it seems to me
That sorry seems to be the hardest word
© Elton JohnДумки, думки, думки...Нарешті довів всі думки до ладу.


Довго думав який взяти нік. А потім вирішив, що лишу цей - її подарунок все ж таки. Вона багато для мене зробила...


А ще я бачив її такою, якою не бачив ніхто. Вона сама себе такою, жодного разу не бачила. Є речі які не всім зрозуміти. За це я її і люблю.


Я досі пам"ятаю її слова, на першому побаченні: "Дім, прєкращай...". Тоді я був готовий здатись...Але потім було стільки всього....зустрічі, розтавання, знову зустрічі...і знов розтавання. Це зміцнило мій характер. Я знаю, якщо доля нас знову колись зведе, я буду "the perfect man" для неї.
 

(no subject)

February 18th, 2006 (01:36 pm)

Запроси мене у сни свої,
В ті, що досі не збулись.
Запроси мене у сни свої,
В ті, що збудуться колись.
В ті, що збудуться колись.
Запроси мене у сни свої,
Хоч на мить, та запроси...
Запроси мене у сни свої,
Тугу в серці погаси.
Тугу в серці погаси.
Тугу в серці погаси.
© Б.СтельмахБився з батьком. Мені часто сниться, що я з ним б’юсь, але я завжди в такі моменти плачу і намагаюсь прокинутись. Сьогодні ні.

Труднощі, які доведеться подолати. Можливий суперник чоловік.


Великий будинок. Начебто мій. Або той в якому я тимчасово живу. Багато кімнат. Багато людей. Знайомих і незнайомих. Якийсь "двіж". Чи може всі допомагають мені збирати речі?! Я начебто кудись збираюсь переїжджати. Ти там теж є. І донька. І твоя мама. І чоловік в білому смокінгу. Він мені одразу не сподобавсь. "А-ля" італійський мафіозі, з сигарою і з зализаною зачіскою. Сидимо у вітальні, п’єм вино. В. з мамою йдуть спати. Я йду їм стелити постіль.

Зміни пов"язані з фінансовою незалежністю. З"являться нові люди, які захочуть відтяпнути від мого "пирога". Треба бути обережним.


Обшарпана кімната. Спальня. Серед кімнати стоїть двоспальне ліжко. Але сам вигляд кімнати дуже лякаючий. Я згадую, що тут був потоп. Прорвало трубу, і залило всю кімнату. Чому саме спальню?!... Мабуть тому я і переїжджаю звідси. Мама з В. лежать у ліжку, я питаю чи їм не холодно. В. вже спить. Мама відповідає, що ні... Я повертаюсь у вітальню. Тебе там немає... І "білого смокінга" теж.... Я починаю тебе шукати. Ходжу з кімнати в кімнату... Боже, який же великий в мене будинок... В одній кімнаті ввімкнений телевізор. В іншій розкидані речі. Лишається одна кімната. В ній зачинені двері. Я не хочу її відчиняти. Намагаюсь прокинутись.

Гроші нічого не гарантують. З"являються багато запитань. Часто риторичних. Пошук себе. Пошук відповідей. Можу зірватись. Довіритись інтуіції.Типова американська ділянка, з типовим двоповерховим будинком і гаражем. До ділянки під’їжджають дорогі машини. Знов якісь люди. Знов якийсь "двіж". Будинок не мій. Але я начебто знов на цьому "двіжі" головна особа. Йдемо до будинку. Спереду мене йде власник. Схожий на Р., але не він. Він встромляє ключ у замок. Провертає його і ламає. В середину тепер не потрапиш. Лишається вхід через гараж, але гараж теж зачинений. Всі починають шукати лом. В мене дзвонить мобільний. Я відповідаю. Дзвонить якась "кобіта". Я розумію, що вона моя. Жаліється на те, що вона заблукала, і просить щоб я її забрав. Я чітко уявляю, як вона на своїй машині, стоїть посеред поля, кругом сніг. І її зачіска - "вермішель Мівіна". Ненавиджу. Пішла на хуй!!!

Мені треба знайти тебе.

Дуже не чіткі образи. Гроші не приносять задоволення. Ревнощі.Хм....Чекаємо на продовження.З.І.І. Прохання до Полінезії повиправляти "русизми". Відчуваю, що їх тут багато.